Skip to content

Investor Elevator Pitch для українських стартапів

Investor Elevator Pitch

Стартап сайт Ucluster.org розпочав серію відео Investor Elevator Pitch. Тепер українські стартапи, які хочуть, щоб Ucluster опублікував їхній Elevator Pitch про стартап та порекомендував на розгляд міжнародним інвесторам, можуть заповнити Форму на сайті та починати готуватися до інтерв’ю з ангел-інвестором Сергієм Соколенко.

Якщо українські засновники хочуть опублікувати свій пітч з короткою інформацією про стартап на новинному ресурсі Ucluster, й бути рекомендованими на розгляд іншим ангелам та венчурним інвесторам, вони мають відповідати наступним критеріям відбору стартапів:

  • Стартап знаходиться в активній фазі залучення інвестицій в Pre-seed та Seed раунди, та планує реєстрацію в штаті Делавер, США.
  • Зосереджується на глобальному ринку з великим потенційним розміром.
  • Працює над продуктом і не є постачальником послуг аутсорсингу.
  • Має більшість R&D в Україні або на сьогодні команда знаходиться закордоном, однак після закінчення війни, стартап планує мати більшість R&D в Україні.
  • Має перших клієнтів, які платять.
  • Отримав менш як $1 млн зовнішнього фінансування.

Ucluster підтримує українські таланти й стартапи та вірить, що це допоможе Україні швидше оговтатися після війни й стати інвестиційно-привабливою країною. Привернення уваги міжнародних інвесторів до українських стартапів — у цьому команда вбачає свою місію. Дізнатися більше інформації про Investor Elevator Pitch можна на цій сторінці.