Війна триває майже два роки, і наша команда безперервно підтримує українських військових, закуповуючи необхідні медикаменти, одяг та техніку. У нашому 47-му відправленні ми надіслали до міста Херсон антену для операторів дронів.
Фотозвіт:
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2024/01/package47-scaled.jpg?resize=1200%2C819&ssl=1)
Також нам було дуже приємно отримати подяку від ‘Moto Health’ у місті Одеса за наше попереднє відправлення турнікетів ‘SICH-TOURNIQUET’ та активних шумопригнічувальних захисних навушників ‘ZOHAN’ для артилеристів.
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2024/01/package46_2.jpg?resize=1075%2C1848&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2024/01/package46_3.jpg?resize=1071%2C2121&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2024/01/package46.jpg?resize=1074%2C1847&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2024/01/package46_podyaka.jpg?resize=960%2C1280&ssl=1)
Українські захисники та захисниці, ви є справжніми героями і символами мужності. Ваша відвага та відданість вражають світ. Бажаємо вам сил, стійкості та підтримки на кожному кроці. Ви не самі – увесь світ стоїть з вами. Слава Україні!
👉 Зробіть свій донат у перемогу України тут.
БУДЕМО НА ЗВ’ЯЗКУ