Команда Ucluster купила і надіслала військовим, які захищають Україну на Херсонському напрямку навушники та турнікети. Наші захисники вкрай потребують допомоги взимку коли ворог особливо активний та погодні умови дуже виснажливі.
Звіт:
10x – пар активних шумопригнічувальних захисних навушників ‘ZOHAN’ для артилеристів
50х – турнікетів ‘SICH-TOURNIQUET’
![Активні шумопригнічувальні захисні навушники ‘ZOHAN’.](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/12/Package-46-min-scaled.jpg?resize=900%2C470&ssl=1)
![Турнікети ‘SICH-TOURNIQUET’.](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/12/Package-46-.jpg?w=900&ssl=1)
👉 Зробіть свій донат у перемогу України тут.
БУДЕМО НА ЗВ’ЯЗКУ