Позаминулого разу Ucluster відправив гуманітарну допомогу дітям та людям старшого віку – вимушеним переселенцям з Бахмуту, які проживають зараз в селі Гора, Київської області. Ми співпрацювали з керівницею відділу соціального захисту населення Гірської сільської ради Тетяною Михайлівною Белоус. Тетяна надіслала нам фотозвіт отриманої допомоги й сказала, що всім дуже сподобались ліхтарики з радіо, а діти були в захваті від наборів Lego та інших подарунків.
Дякуємо усім хто долучився до нашого збору. Команда Ucluster надсилає допомогу українським захисникам та цивільному населенню кожного тижня. Будемо вдячні за ваші донати.
👉 Зробіть пожертвування тут на Моно банку.
![Donate QR](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Donate.png?resize=136%2C136&ssl=1)
Слава Україні!
Слава ЗСУ!