Цього разу команда Ucluster надіслала посилку дітям вимушених переселенців з Бахмуту, які проживають зараз в селі Гора, Київської області. Ми співпрацюємо з керівницею відділу соціального захисту населення Гірської сільської ради Тетяною Михайлівною Белоус.
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Help-for-children-from-Bakhmut-scaled.jpg?resize=1152%2C2560&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Help-for-children-from-Bakhmut1-scaled.jpg?resize=1152%2C2560&ssl=1)
![Help Ukraine](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Help-for-children-from-Bakhmut2-scaled.jpg?resize=1152%2C2560&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Help-for-children-from-Bakhmut3-scaled.jpg?resize=1152%2C2560&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/01/Help-for-children-from-Bakhmut4-scaled.jpg?resize=1152%2C2560&ssl=1)
Ми закупили та передали 22 аварійних ліхтарі з радіо та акумулятором, 10 павербанків, 14 акумуляторних ламп, 10 налобних ліхтарів, 10 наборів креслярських олівців, 5 альбомів для малювання, 20 дитячих книжок, 11 наборів Lego.
Також ми надіслали нашим військовим в Одесі 30 медичних ножиць та 50 одноразових ковдр для обігріву тіла.
👉 Зробіть пожертвування тут.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!