Ми отримали подяку зі стабпункту нашої підопічної бригади. Стабілізаційний пункт – це місце, куди бойові медики евакуюють поранених із передової. Частина нашої останньої посилки з медициною (кровоспинні пластирі, трубки назофарингіальні та ножиці для першої допомоги) вже на фронті.
Щиро завдячуємо військовим та медикам за їхню мужність, відвагу, силу тіла й духу.
![Подяка зі стабілізаційного пункту](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/12/feedback.jpeg?resize=640%2C480&ssl=1)
![Подяка зі стабілізаційного пункту](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2023/12/feedback1.jpeg?resize=640%2C853&ssl=1)
👉 Зробіть свій донат у перемогу України тут.
БУДЕМО НА ЗВ’ЯЗКУ