Команда Ucluster продовжує надавати підтримку нашим військовим, які захищають незалежність та територіальну цілісність України. Цього разу ми відправили необхідні речі для наших знайомих артилеристів у Кремінній:
- Нічне бачення PVS-7 з кріпленням на шолом, щоб наші воїни могли бачити ворожі дрони та ефективно маскуватися під час нічних операцій.
- Крім того, ми додали 2 пари навушників, 10 ножиць, а також First Aid ковдри.
Наша підтримка воїнів завжди залишається вірною, і ми продовжуємо робити все можливе, щоб забезпечити їх необхідним обладнанням та речами. На цей важливий момент української історії, ми хотіли б нагадати всім про важливість підтримки наших захисників.
Нехай наші військові завжди відчувають підтримку та допомогу всього українського народу в їх боротьбі за мир та свободу.
Дякуємо за вашу підтримку!
👉 Ви можете зробити донат на банку тут.
Слава Україні!
Героям Слава!