Команда Ucluster зробила своє 16-те доставлення допомоги українським захисникам в Україну. Ми закупили та відправили: біноклі, метеостанцію, захисні окуляри, гідросистему для пиття Camelback, каремати, пояса, рюкзаки, саперні лопати.
Ми вдячні кожному бійцю, волонтеру та небайдужому до жахливої війни з терористичною державою рф. Ми намагаємося приблизити перемогу України та зберегти життя українцям, закуповуючи необхідні речі для військових, що боронять нашу державу. Будемо вдячні кожному донату та поширенню наших реквізитів.
![](https://i2.wp.com/ucluster.org/files/2022/08/IMG_20220806_121946-scaled.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2022/08/IMG_20220806_122002-scaled.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ucluster.org/files/2022/08/IMG_20220806_122010-scaled.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/ucluster.org/files/2022/08/IMG_20220806_130414-scaled.jpg?ssl=1)
👉Банка. Щоб допомогти в закупівлі першої медичної допомоги, гуманітарної допомоги та інших товарів для захисників України ви можете підтримати нас https://ucluster.org/donate-first-aid.
Слава Україні! Героям слава!