Перспективні напрямки кластеризації водних ресурсів

Місія процесу кластеризації глобальної економіки проявляється у наданні кожному регіону, території можливості перетворити їх у глобальні лідери постійно працюючої інноваційності, в першу чергу у напрямі збереження оточуючого середовища з початковим наголосом на стан водної індустрії. Щоб визначити, дослідити, розкрутити і комерціалізувати інноваційні технології, треба спромогтись вирішити існуючі виклики оточуючого середовища, спонукати його до постійного економічного розвитку і створення робочих місць шляхом:
- залучення найкращих науковців та підприємців;
- сприяння економічному розвитку за допомогою створення і залучення інвестицій і нових видів діяльності;
- становлення у якості світового джерела корисних і доступних рішень та позитивної практики.

У процесі кластеризації певну роль відіграють великі компанії, але
найбільш швидкий темп розвитку надають йому малі, інноваційні, швидко зростаючі компанії, які дуже активні у сфері технологій охорони оточуючого середовища.
Переконливим прикладом стала практика розвитку малого бізнесу США. Два з кожних 3-х нових робочих місць щорічно виникають там з малого бізнесу. Більш ніж половина працюючих американців самостійно трудяться у своєму бізнесі або зайняті в інших малих фірмах.

[box type="note"]
Продолжение статьи доступно зарегистрированным участникам портала. Участие в нашем проекте всегда бесплатно. Ввести логин, перейти на страницу регистрации или узнать больше о возможностях портала.
[/box]