2009/08/09

Про проєкт

Ucluster.org об'єднує українські регіональні кластери підприємців, наукові кола та місцеві органи влади.

Українським стартапам та учасникам кластерів ми пропонуємо новини про стартапи та регіональні кластери як в Україні, так і за кордоном, а також організуємо заходи, які об'єднують українську кластерну спільноту. Інвесторам у США та інших країнах ми надаємо інформацію про перспективне зростання стартапів в Україні.

Ucluster.org заснован Сергієм Соколенко та Станіславом Соколенко (1936-2014). Сергій є інвестором-ангелом, очолює product management  для Streaming Analytics в Google, а в минулому працював в області product management в Amazon і Microsoft. Він заснував Cuesense, стартап з аналізу тональності тексту.

Станіслав Соколенко був відомим українським економістом і головою правління компанії "Укрімпекс". Обіймав посаду першого заступника міністра зовнішньоекономічних зв'язків та начальника департаменту Міністерства закордонних справ України.

Працюючи в 1980-х роках в Організації Об'єднаних Націй в Австрії як відповідальний за Програми технічної допомоги в Індії, Китаї та Кореї, Станіслав аналізував нові виробничі системи, засновані на мережах (кластерах). Повернувшись в Україну, він популяризував кластерну освіту в Україні та став співзасновником будівельного, текстильного та туристичного кластерів у Хмельницькій області.

Ucluster.org управляється компанією ТОВ "Ucluster", що базується в Сіетлі, штат Вашингтон, США.