Перейти к содержимому

Доступны Сейчас: Книги Станислава Соколенко на тему кластеров в глобальной экономике и в Украине

Появились в продаже книги Станислава Соколенко на тему кластеров в глобальной экономике и в Украине. Доставка книг Новой Почтой за счет покупателя или передача из рук в руки в Киеве (центр). Свяжитесь с нами здесь.

1. Кластери в глобальній економіці. Соколенко С.І., К., Логос, 2004, 848 с.

У монографії узагальнено багаторічний досвід вивчення проблем кластерізації. Досліджено комплексні проблеми формування та функціонування мережі виробничих систем-кластерів у контексті сучасних теорій економічного розвитку. Всебічно аналізуються процеси розвитку таких систем в умовах глобальної економіки. Книга рекомендується для широкого загалу економістів, науковців, фахівців з проблем управління, викладачів, аспірантів та студентів.

2. Підвищення конкурентоздатності економіки на основі формуваня кластерів. Захід та Південь України. (Підсумки соціально-економічних досліджень). Під ред. Соколенко С.І., К., Логос, 2005, 238 с.

Збірник висвітлює результати досліджень регіонального розвитку на Заході та Півдні України. Подається вітчизняний досвід формування нових виробничих мережевих структур – кластерів, аналізуються досягнення цих об’єднань як в розвинутих, так і в депресивних регіонах країни, розглядаються перспективи підвищення рівня економіки областей України на основі нової моделі організації виробництва.

3. Производственные системы глобализации: Сети. Альянсы. Партнерства. Кластеры.: Украинский контекст. Соколенко С.И., К., Логос, 2002, 647 с.

4. Глобалізація і економіка України. Соколенко С.І., К., Логос, 1999, 568 с.

5. Глобальные рынки ХХІ столетия: Перспективы Украины. Соколенко С.И., К., Логос, 1998, 568 с.

6. Современные мировые рынки и Украина. Соколенко С.И., К., Демос, 1995, 354 с.

Переход на страницу заказов.

Метки: